Klikněte zde a uvidíte pozitivní výsledky klinické studie Vigrx for men! vigrx recenze

VigRX Plus složení

Nyní více plodnosti a větší velikost penisu, díky přidání dvou složek navíc!

Trvalo to více než 10 let výzkumu a vývoje vytvořit #1 hodnocené VigRX Plus složení prášků na zvýšení plodnosti, erekce a větší velikost penisu.

Proč? Vzhledem k tomu, že jsme nikdy nebyli ochotni se spokojit s "Celkem dobrý"!

Lékařská komunita neustále vydává nové klinické studie, pokročilý výzkum, a hodnotící zprávy, které nabízejí ještě více nahlédnutí do přesného fungování jak pohlavních orgánů mužů, tak celkového reprodukčního systému.

Tak stále prozkoumáváme VigRX Plus složení ještě intenzivněji!

Po letech...

  • Optimalizovali jsme dávkování... tím získáte přesné množství látek z přípravku, k získání požadovaného výsledku, bez vedlejších účinků!
  • Přidali jsme NOVÉ, silnější ingredience, které zvyšují pravděpodobnost účinků vyvolání erekce pomocí bylin a afrodisiak...
  • Dokonce jsme spustili lidské klinické hodnocení – první svého druhu, v tomto oboru (a proto jsme si vědomi toho že náš produkt je nejlepší na trhu)...

Protože víme z naše výzkumu:

Přírodní NEMUSÍ znamenat méně účinný!

A my jsme prokázali prostřednictvím klinických studií:

Jste-li ochotní přijmout VigRX Plus po dobu alespoň 84 dnů (Tak, že se přísady nahromáždí ve vašem těle), tak můžete očekávat požitek z pevnější a déle trvající erekce na poptávku.

... Bez uchýlení se k lékařskému předpisu!

Bioperine® - NOVÁ SLOŽKA!

Piper Nigrum L

Bioperine® byl prokázán v U.S. klinických studiích pro bezpečné vstřebávání živin, díky čemuž má propojení s organismem o 30%!

Jednoduše řečeno, Bioperine® dělá náš výrobek mnohem kvalitnějším.

Studie s Bioperine® ukazují, že zvyšuje vstřebávání koenzymu Q10 přibližně o 30%, s některými pokusy lze demonstrovat 20-násobné zvýšení biologické dostupnosti.

Bioperine® prokázal svou účinnost a bylo mu uděleno nchěkolik americkými patentů, jako biologicky dostupný stimulátor (zahrnující # 5,536,506, # 5,744,161 a # 5,972,382).

Damiana

Turnera aphrodisiaca

damianaDamiana byla určena pro muže, jako afrodiziakum na zvýšení plodnosti po tisíce let, už od starých dob Mayů, zvyšuje si reputaci díky zvýšení sexuální výdrže, zlepšuje kvalitu erekce, stimuluje intenzivnější a uspokojující orgasmy.

A nyní, klinické studie na myších začínají dokazovat, co se dělo s muži ve střední a jižní americe už po staletí:

Damiana je skutečně spojena se zvýšeným zájmem na sexuální aktivity a sexuálních chování. U myší byl zpozorován, že na závislosti na dávce se zvýší jejich sexuání činnost. Význam, že, čím více Damiany si vzali, tím více vzrostla jejich sexuální aktivita..  (Zdroj: International Journal of Pharmacognosy and Phytochemical Research 2009; 1(1): 1-4)

Další, více nedávná studie o Damianě na lidských samcích, kteří trpí diabetes, se ukázalo, že má velmi účinný pokrok při odstraňování sexuální dysfunkce při použití v kombinaci s vitaminem B6.  (Zdroj:  US Patent #5523087)

Extrakt z vĚtve Epimedium

Epimedium Sagittatum

Epimedium SagittatumNedávné studie okolo Epimedium a jeho účinné látky "icarriin" vyústily ve fázi, kde vědci říkají, že by mohl být další Viagrou pro delší erekce, větší penis a lepší orgasmus pro muže. (Zdroj:  J. Nat. Prod., 2008, 71 (9), pp 1513–15)

To je proto, že stejně jako Viagra, Epimedium působí jako silný inhibitor PDE-5, zvyšující hladinu oxidu dusíku a pomáhá k uvolnění hladkého svalstva v Corpus Cavernosum a jeho přidružených arteriol. To má za následek zvýšení průtoku krve do penisu, který pak vede k lepší erekci, zlepšení velikosti penisu a zvýšení sexuální výkonnosti pro muže a následné zvětšení penisu.

Známý po celé Asii jako "Horny Goat Weed" (Bylina nadrženého kozla), Epimedium byl používán po tisíce let jako přírodní posilovač libida. Legenda říká, že byl poprvé objeven, když čínská pastýř koz si všiml zvýšené chuti na sex, větší plodnost u samce a kopulující činností jeho stáda po snězení kvetoucí rostliny.

Věda nyní prokázala, že něco pravdy na této legendární afrodiziakální bylině bude.

Ginkgo

Ginkgo biloba

GinkgoVětšina lidí spojuje Ginko Bilobu s duševní jasností, lepší pamětí a soustředěním. Nicméně, více než 300 studií již bylo provedeno na Ginko Bilobě a mnohé naznačuje, že to může mít příliš významný a pozitivní vliv na sexuální funkce. 

Například, otevřená studie z Ginko Biloby byla prováděna na Universitě Californie v San Franciscu, kde zjistili, že 84% antidepresivní léčby souvisí se sexuální dysfunkcí.  Studie uvedla, že Ginko Biloba pomohla na zlepšení erekce pro zvětšení penisu, protože obecně zlepšila všechny 4 fáze sexuální reakce, (1) především touhy, (2) vzrušení, (3) orgasmus, a (4) spokojenost.  (Zdroj: Journal of Sex and Marital Therapy; 1998, Vol 24: 139-143)

Tyto účinky byly také dobře zdokumentovány v různých lékařských časopisech, které Gingko Biloba zlepšeuje, což je důležité.

A to může pomoci uvolnit svaly Corpus Cavernosum, prostřednictvím jejích účinků na metabolismus oxidem dusnatým . Což vede ke zvýšení průtoku krve do tkání penisu pro silnější, tvrdší erekce a výrazné zvětšení penisu.

ASIJSKÝ ČERVENÝ ŽENŠEN

Panax Ginseng

GinsengStudie Urologické kliniky na univerzitě v Ulsan College of Medicine (publikováno v roce 2002) zkoumali účinnost korejského červeného ženšenu pro léčbu mužů s erektilní dysfunkcí.

Mnohé studie byly provedeny na laboratorních zvířatech (potkan, králík, atd.), které ukázaly potenciální účinnost asijského červeného ženšenu, pro zlepšení sexuální funkce.

Ale TATO studie byla provedena na mužích, ne na zvířatech, což je obzvláště důležité.

Výsledky ukázaly, že výsledky erektilní funkce u mužů, kteří byli léčeni ženšenem, byly výrazně vyšší než ty, kteří obdrželi placebo - nejvíce pozoruhodné je, že výsledné odpovědi na otázky ohledně erekce, průniku a udržení, stejně jako tuhost penisu, byly mnohem vyšší než u skupiny s placebem.

Celkově 60% pacientů, kteří se zúčastnili, zaznamenali zlepšení jejich erektilní funkce, díky asijského červeného ženšenu.

Červený ženšen se používá v tradiční čínské medicíně po tisíce let, jako afrodiziakum, známé pro zlepšení sexuální funkce, vytrvalosti a výdrže.

Jiné studie konstatují, že může zlepšit syntézu oxidu dusnatého v kavernózních tělesech - opět, zvýšením přítoku krve do tkání penisu, což vede k pevnější erekci.

Plody Palmy SabalovÉ (Saw Palmetto)

Fructus Serenoae

Saw PalmettoBobule Saw Palmetto si dlouho držely pověst sexuálních stimulantů a afrodisiak.

Studie publikovaná v JAMA prokázalo, že Saw Palmetto je účinná pro léčbu mužů se symptomatickou benigní hyperplazií prostaty. Také bylo prokázáno, že je velmi prospěšná pro léčbu souvísejících okolností, spojených s benigní hyperplazií prostaty (BHP).

Saw Palmetto extrakt funguje tak, aby se zabránilo testosteronu v převodu na DHT (dihydrotestosteron), kde hormon DHT přispívá ke zvětšenému dělení buněk, což vede ke zvětšené prostatě..

Saw Palmetto působí tím, že uvolňuje hladkou svalovou tkáň, což vede ke zvýšení průtoku krve do penisu. Stejně tak omezuje aktivity receptorů androgenů a estrogenů a může být prospěšný pro obě pohlaví při vyvažování hormonů.

Vzhledem k jeho hormonálním účinkům, Saw Palmetto pomáhá při regulaci štítné žlázy a související činnosti pohlavních orgánů. Tím je v současné době široce používán v celých USA, Kanadě, Velké Británii, Německu a je užíván hlavně pro zdravou funkci prostaty a močových cest.

Saw Palmetto je jedním z mála bylinných přípravků, které jsou považovány za anabolické - posílení a budování tělesných tkání.

EXTRAKT Z KŮRY MUIRA PAUMA

PTYCHOPETALUM OLACOIDES

Muira PaumaMuira puama se dlouho udržela pověst jako afrodiziakum a tonikum k léčbě mužské impotence a ztráty libida, a to jak v Jižní Americe tak Evropě. Je uveden v britském Bylinném lékopisu jako léčbebný přípravek na úplavici a impotenci.

Nicméně, nedávné klinické studie s lidmi přinesly vědecké důkazy, které podporují její pověst pro zlepšení mužské sexuální funkce. Proto ho obsahují recenze na tablety na erekci a zvětšení penisu a účinné prášky pro zlepšení sexuální výkonnosti.

Ve studii od Dr. Jacques Waynberg v Institutu Sexuologie v Paříži, celkem 262 mužů trpících nedostatkem sexuální touhy a/nebo erektilních potíží, dostávalo denně Muira puama extrakt. 

Po dvou týdnech, 51% z těch, kteří trpěli erektilními problémy, bylo hlášeno významné zlepšení, přičemž 62% z těch, kteří vykazují nedostatek sexuální touhy, hlásili "dynamický" vliv na jejich libido, zlepšení erekce a spokojenost.

Další studie provedena podle Dr. Waynberg se 100 muži s podobnými problémy špatné sexuální funkce a nedostatkem touhy, uvádí srovnatelné výsledky.

Účastníků léčených Muira puama, 66% uvedlo zvýšenou frekvenci pohlavního styku! A 70% respondentů uvedlo celkové zvýšení jejich sexuální touhy.

EXTRAKT Z KŮRY CATUABA

ERYTHROXYLUM CATUABA

CatuabaStrom Catuaba roste v Brazilském amazonském deštném pralese, a po staletí se jeho kůra používá mezi kmenovými muži jako posilovač libida.

Zpočátku, bylo hlášeno zvýšení frekvence erotických snů, následně posílení v sexuálních touze a taký výrazné zlepšení erekce.

Je to pravděpodobně působením dilatací cév ke zvýšení průtoku krve v pohlavních oblastech, přičemž funguje jako nervový stimulant. Stejně tak má dobrou pověst jako energetický booster, zmírňuje únavu a posiluje obecný sexuální zájem a funkce.

Hloh

Fructus Crataegi

HawthornTato fytolátka z hlohů stromu je bohatá na bioflavonoidy, které uvolňují cévy. Působí také jako silný antioxidant, který pomáhá ke zvýšení průtoku krve a kyslíku do srdce. To přispívá k redukci opotřebení srdce, které musí vyvíjet sílu pro oběh krve v celém těle, čímž dochází ke snížení krevního tlaku a napětí na srdeční sval.

Bioflavonoidové látky v hlohu posilují krevní cévy a také zlepšují průtok krve do jiných oblastí těla pro lepší erekci, zlepšení velikosti penisu a taky mnohem větší spokojenost při zvětšení penisu.

Bylo také prokázáno že snižuje hladiny cholesterolu a snižuje plakové ucpávání cév a to je prospěšné pro zvýšení proudění krve do penisu pro muže a taky pro napumpování a výrazné zvětšení penisu.

VigRX funguje

Vyzkoušejte ho pro zvětšení penisu na 67 dní BEZ RIZIKA!

...Pokud nejste ZCELA spokojení s tvrdostí a velikostí penisu,

nemusíte platit ani haléř!

Náš příslib Vám je velmi jednoduchý: Pokud nejste spokojení s rozdíly, které VigRX Plus dokáže ve Vašem sexuálním životě, jako jsou:  

  • Pevnější, déle trvající erekce a zvětšení penisu
  • Výdrž a sexuální apetit jako zdravý teenager!
  • Orgasmy tak intenzivní, že budete šokován... poté nadšen!

... Jednoduše nám zašlete prázdné VigRX Plus balení do 67 dnů a my Vám vyplatíme plnou kupní cenu -- bez žádných otázek!

VigRX cena